Mariazellerbahn – zájem o naše služby v Rakousku


V depu firmy NÖVOG (Mariazellerbahn, Laubenbachmühle, Rakousko) jsme 11. listopadu nainstalovali na nízkopodlažní tří vozovou obousměrně provozovanou soupravu vyrobenou švýcarskou firmou Stadler Rail dvě sestavy pro „TOR“ nástřik modifikátoru tření HeadLub® 90 (Igralub AG) na temeno hlavy kolejnice. Instalace tak doplnila originální, výrobcem dodávaný, systém „WFL“ pro nástřik maziva na okolky, který však nebyl pro odstranění hluku z kontaktu kolo-kolejnice dostatečně účinný.

Zkušební provoz je plánován na nastávající zimní období, které je v této oblasti dlouhé a velmi bohaté na množství sněhu. Prokáže-li systém svoji účinnost a spolehlivost na soupravě s označením ET7, očekáváme zájem o instalace na zbývajících 8 vozových soupravách.

Co o nás říkají?

 • Looking back on a long and very appreciated partnership, we engaged Sklenar s.r.o. for an installation of a special lubrication system for top of rail. The manufactured parts by Sklenar s.r.o. were made of a high quality and the installation work was perfect. Another good cooperation with Sklenar s.r.o.

  Günter Herzig, Managing Director IGRALUB AUSTRIA GmbH
 • „We have been cooperating with Sklenar, s. r. o., for more than 10 years, appreciating prompt service, professional handling, high quality and performance.“

  Rainer Nothhelfer SGH Schüttguthandling, Germany
 • „Sklenář, s. r. o., byla dobrá volba. Ačkoli byly naše
  požadavky velmi specifické, s výsledkem jsme byli
  vždy spokojeni.“

  Ing. Dalibor Krejsa, JSP International, s.r.o.
 • „Great job, as always.“

  Michael Smilansky FUJI ROBOTICS, USA
 • V roce 2015 jsme zahájili zkušební provoz systému přimazávání okolků tramvajových kol a hlavy kolejnice dodaného firmou Sklenář s.r.o.. Používaný modifikátor tření HeadLub 90 splňuje potřebné parametry a jeho aplikací dochází k výraznému útlumu nežádoucího akustického tlaku a ke snížení opotřebení.
   

  Ing. Jan Šurovský, Ph.D., Dopravní podnik hl. m. Prahy (04/2016)
 • „Dodávka paletizačního robota splnila naše očekávání. Firma Sklenář, s. r. o., byla vyhodnocena jako jeden z našich nejlepších dodavatelů s exemplárním přístupem k řešení našich problémů.“

  František Peringer, Gypstrend, s.r.o.

Máte zájem o naše služby? Nezávazně nás kontaktujte pro více informací.

Nezávazná poptávka